Folia bąbelkowa Chroń swoje przedmioty przed uszkodzeniem, zapewnij bezpieczeństwo delikatnym przedmiotom podczas transportu Producent folii bąbelkowej Folia bąbelkowa Zależy nam na Twojej satysfakcji, dbamy o to by nasze produkty były wykonane z materiałów najwyższej jakości Jakość produktu Jest dla nas najważniejsza Folia bąbelkowa Zadbaj o to by twoje produkty dotarły bezpiecznie i w jednym kawałku Wieloletnie doświadczenie Najnowsze technologie

Ekologiczny wypełniacz do paczek – bezpieczna wysyłka i dostawa

W obecnych czasach na popularności zyskuje internetowa sprzedaż produktów. Sklepy internetowe działają prężnie, a tym samym domykanie transakcji sprzedażowych odbywa się niejako na odległość. Coraz popularniejsze stają się wysyłki towarów. Coraz rzadziej chodzimy do różnych sklepów, mając w internecie wszystko, co jest nam niezbędne. Mało tego, nie musimy robić zakupów w naszym mieście i okolicy, ale mamy możliwość zamówić produkty z dowolnego miejsca na świecie. Coraz więcej wysyłek, coraz więcej dostaw. Z biegiem lat coraz więcej jest również możliwości wysyłkowych, jak chociażby powszechne obecnie paczkomaty. Dostępne są zarówno różne formy sprzedażowe, jak i wysyłkowe, niezmienne pozostaje natomiast jedno – wszystkie produkty powinny być dobrze zapakowane. Opakowanie umożliwia transport produktów i powinno być przede wszystkim bezpieczne. Zabezpieczenie to nie tylko papier, karton i taśma klejąca, ale również, a może przede wszystkim, wypełnienie paczki. Tutaj możliwości jest również wiele – może to być folia bąbelkowa, poduszki z powietrzem, cienki papier pakowny, tektura, zmięte gazety czy też wypełniacz ekologiczny. Ten ostatni wypełniacz do paczek zyskuje na popularności nie bez powodu.

Wypełniacz do paczek, czyli jak dobrze zapakować produkty

Rozważając sposoby pakowania sprzedanego z naszego sklepu towaru, od razu przychodzi nam na myśl papier oraz karton. Użycie kartonu jest jednak końcowym etapem pakowania, najistotniejsze bowiem jest odpowiednie zabezpieczenie produktu, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z przedmiotami szklanymi, kruchymi lub delikatnymi. Doskonałym rozwiązaniem jest wówczas ekologiczny wypełniacz do paczek ze skrobi kukurydzianej. Produkt ten, niesamowicie prosty i lekki, jest świetnym materiałem na uzupełnienia czy też, kolokwialnie mówiąc, dopchanie paczki.

Wypełniacz do paczek służy, jak sama nazwa wskazuje, do wypełniania wolnych przestrzeni, co ma na celu zabezpieczenie przesyłki podczas transportu. Wypełniacz ulega całkowitej biodegradacji, a tym samym jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska. W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, nie rozkłada się przez setki lat, a bardzo szybko. Oczywiście są plusy i minusy różnych sposobów pakowania i wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb i konkretnego wykorzystania. Dla przykładu folia bąbelkowa nie jest biodegradowalna, jest natomiast wodoodporna. Wypełniacz ekologiczny z kolei rozpuszcza się pod wpływem wody.

Slide

Wypełniacze do paczek – zalety zastosowania

Wypełniacz do pakowania oferuje szereg niepodważalnych zalet. Przede wszystkim wspomniana wcześniej biodegradacja materiału. Wypełniacz jest wykonany ze składników pochodzenia roślinnego, np. ze skrobi ziemniaczanej, co powoduje, że ulega całkowitemu rozkładowi. W porównaniu do tworzyw sztucznych wypełniacz ekologiczny jest świetnym, nieszkodliwym dla środowiska rozwiązaniem. Dzięki takiemu sposobowi pakowania w połączeniu z użyciem kartonu nasza dostawa staje się w dużej mierze dostawą ekologiczną.

Kolejną ogromną zaletą jest niewielka waga materiału. Wypełniacz typu BIOPAK jest niezwykle lekki, a to, jak nietrudno się domyślić, bezpośrednio wpływa na wagę całej przesyłki. To ciągnie za sobą pozytywne skutki finansowe dla klientów sklepu. Dzięki temu, że przesyłka jest lżejsza, dostawa staje się tańsza. To niewątpliwy plus nie tylko w przypadku prowadzenia sklepu. W sytuacji, kiedy czeka nas np. przeprowadzka i wiążące się z tym dziesiątki pudeł, pakowanie zastawy stołowej, luster, sprzętu RTV i AGD oraz masy innych wartościowych przedmiotów, wypełniacz może okazać się zbawienny. Wypełniacz zabezpieczy nasze przedmioty przed przemieszczaniem się w pudle, stłuczeniem, odrapaniem, zarysowaniem i wszystkimi innymi uszkodzeniami.

Kolejną zaletą jest to, że wypełniacz świetnie dostosowuje się do kształtu wypełnianej przestrzeni. Wypełniacz jest materiałem składającym się z małych elementów, które możemy po prostu wsypać do uzupełnianego kartonu w roli zabezpieczania znajdujących się tam przedmiotów. Nie musimy więc tego materiału ciąć, upychać czy jakoś nadmiernie się z nim siłować.

Kolejną zaletą wypełniacza jest estetyka. Jeśli prowadzimy sklep, z pewnością dbamy zarówno o jakość naszych produktów i usług, jak i inne aspekty wpływające na zadowolenie klienta. Jedną z takich kwestii jest dostawa zakupionego towaru, w tym również sposób pakowania. Podczas odbioru pierwszego wrażenia nie robi towar, a właśnie sposób zapakowania. Wykonany ze składników pochodzenia roślinnego wypełniacz to podłużne, lekkie, zazwyczaj białe lub dość jasne elementy, które naprawdę ładnie uzupełniają przesyłkę. Dostawa jest estetyczna i schludna. Jest to niezwykle istotne nie tylko w przypadku sprzedaży internetowej, ale również gdy chcemy wysłać komuś prezent i zależy nam na jego eleganckim zapakowaniu.

Slide

Wypełniacz paczek – wykorzystanie

Wykonany ze skrobi ziemniaczanej wypełniacz paczek z wyglądu przypomina popularne chrupki spożywcze, nie jest on jednak w żaden sposób przeznaczony do spożycia. Wypełniacz służy uzupełnianiu paczek i zabezpieczaniu transportowanych przedmiotów. Jest bezwonny, całkowicie i natychmiastowo rozpuszcza się w wodzie. Sam z siebie ulega biodegradacji w okresie od 9 do 60 miesięcy. Wypełniacz nadaje się do wielokrotnego użytku. Minimalizuje przemieszczanie się przedmiotów w paczce, dzięki czemu nie są one narażone na wstrząsy i idące w ślad za gwałtowną zmianą położenia uszkodzenia. Wypełniacz doskonale nada się do zabezpieczenia towarów sprzedażowych podczas transportu, asekuracji przedmiotów w pudłach przeprowadzkowych czy też jako estetyczne zapakowanie prezentu. Wypełniacz paczek sprawia, że dostawa jest nie tylko bezpieczna, ale i przyjemna dla oka. Nie musimy go ciąć czy też upychać, po prostu go wsypujemy. Wypełniacz do paczek w formie chrupek świetnie nadaje się do zabezpieczania przedmiotów o nieregularnych kształtach. Dzięki niemu nasza dostawa jest bezpieczna zarówno dla transportowanych produktów, jak i dla środowiska.